(Kurzy.cz)
Program OH Sydney 2000 na 25.09.00
XXVII. letních olympijských her v Sydney
(15. září - 1. října 2000)
Zprávy jsou připraveny ve spolupráci se serverem
Aktuální zprávy Zajímavosti Sporty Sportoviště Český tým
(Časové údaje jsou uvedeny ve středoevropském čase SELČ.
V závorce jsou údaje pro místní australské časové pásmo)
25. září | ||||
čas | sport | akce | místo | |
23:30 (08:30) |
Pozemní hokej | muži (Španělsko - Argentina) |
State Hockey Centre | |
00:30 (09:30) |
Basketbal | muži (Angola - Rusko) |
The Dome | |
00:30 (09:30) |
Jachting | smíšené posádky (49er), muži jednotlivci (Finn), smíšené dvojice (Star), muži dvojice (470), ženy dvojice (470), smíšené trojčlenné posádky (Soling) |
Matilda III, Ocean Spirit III, That's Life, Bass and Flinders, Sydney Showboat I - III, Aussie Magic | |
00:30 (09:30) |
Softbal | ženy semifinále (1 proti 2) |
Softball Centre | |
00:30 (09:30) |
Vodní pólo | muži (Nizozemí - USA) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
00:30 (09:30) |
Zápas | řecko-římský: muži do 58kg kvalifikace, muži do 69kg kvalifikace, muži do 85kg kvalifikace, muži do 130kg kvalifikace, muži do 54kg čtvrtfinále, muži do 63kg čtvrtfinále, muži do 76kg čtvrtfinále, muži do 97kg čtvrtfinále |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
01:00 (10:00) |
Atletika | ženy disk - kvalifikace, muži 1500m - 1.kolo, muži skok do dálky - kvalifikace, ženy 100m - 1.kolo |
Olympic Stadium | |
01:00 (10:00) |
Skoky do vody | muži 3m kvalifikace |
Aquatic Centre | |
01:00 (10:00) |
Volejbal | muži - kvalifikace |
Pavilion 4 | |
01:30 (10:30) |
Jezdectví | soutěž všestrannosti - parkur - jednotlivci |
Equestrian Centre | |
02:00 (11:00) |
Basketbal | muži (Nový Zéland - Litva) |
The Dome | |
02:00 (11:00) |
Tenis | muži dvouhra - čtvrtfinále, muži čtyřhry - semifinále, ženy dvouhry - semifinále, ženy čtyřhry - čtvrtfinále |
Grds Pass - NSW Tennis Ctr | |
02:00 (11:00) |
Tenis | muži dvouhra - čtvrtfinále, muži čtyřhry - semifinále, ženy dvouhry - semifinále, ženy čtyřhry - čtvrtfinále |
Ctr Court - NSW Tennis Ctr | |
02:00 (11:00) |
Vodní pólo | muži (Itálie - Španělsko) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
02:30 (11:30) |
Softbal | ženy semifinále (3 proti 4) |
Softball Centre | |
03:00 (12:00) |
Plážový volejbal | ženy - o 3. Místo, finále |
Beach Volleyball Centre | |
04:30 (13:30) |
Pozemní hokej | ženy - zápasy o umístění |
State Hockey Centre | |
04:30 (13:30) |
Volejbal | muži - kvalifikace |
Entertainment Centre | |
05:30 (14:30) |
Basketbal | muži (Itálie - Čína) |
The Dome | |
05:30 (14:30) |
Házená | ženy (Dánsko - Brazílie) |
Pavilion 2 | |
05:30 (14:30) |
Vodní pólo | muži (Chorvatsko - Maďarsko) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
05:30 (14:30) |
Vzpírání | muži do 105kg Skupina B |
Convention/Exhibition Ctr | |
06:30 (15:30) |
Sportovní gymnastika | muži přeskok FINÁLE, muži bradla FINÁLE, ženy BEAM FINÁLE, muži hrazda FINÁLE, ženy prostná FINÁLE |
Sydney SuperDome | |
06:30 (15:30) |
Vodní pólo | muži (Kazachstán - Rusko) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
07:15 (16:15) |
Basketbal | muži (Francie - USA) |
The Dome | |
07:30 (16:30) |
Házená | ženy (Jižní Korea - Angola) |
Pavilion 2 | |
08:00 (17:00) |
Synchron. plavání | ženy dvojice - volné disciplíny |
Aquatic Centre | |
08:00 (17:00) |
Zápas | řecko-římský: muži do 58kg kvalifikace, muži do 69kg kvalifikace, muži do 85kg kvalifikace, muži do 130kg kvalifikace, muži do 54kg čtvrtfinále, muži do 63kg čtvrtfinále, muži do 76kg čtvrtfinále, muži do 97kg čtvrtfinále |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
09:00 (18:00) |
Atletika | ženy 100m 2.kolo, ženy skok o tyči FINÁLE, muži 110m semifinále, ženy 400m semifinále, muži disk FINÁLE, muži 400m semifinále a FINÁLE, muži 110m FINÁLE, ženy 5000m FINÁLE, muži 800m semifinále, ženy 800m FINÁLE, muži 10000m FINÁLE |
Olympic Stadium | |
09:30 (18:30) |
Pozemní hokej | ženy - zápasy o umístění |
State Hockey Centre | |
09:30 (18:30) |
Volejbal | muži - kvalifikace |
Entertainment Centre | |
09:30 (18:30) |
Vzpírání | muži do 105kg Skupina A |
Convention/Exhibition Ctr | |
10:00 (19:00) |
Stolní tenis | muži dvouhra - o 3. Místo, FINÁLE |
State Sports Centre | |
10:15 (19:15) |
Basketbal | muži (Jugoslávie - Kanada) |
The Dome | |
10:15 (19:15) |
Vodní pólo | muži (Jugoslávie - Řecko) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
10:30 (19:30) |
Házená | ženy (Norsko - Rakousko) |
Pavilion 2 | |
10:30 (19:30) |
Softbal | ženy - o 3. Místo |
Softball Centre | |
11:15 (20:15) |
Vodní pólo | muži (Slovensko - Austrálie) |
Ryde Aquaqtic Centre | |
12:00 (21:00) |
Basketbal | muži Austrálie - Španělsko) |
The Dome | |
12:30 (21:30) |
Házená | ženy (Francie - Rumunsko) |
Pavilion 2 |
Poslední zprávy z rubriky Sydney 2000:
Přečtěte si také:
Prezentace
02.05.2024 SCHLIEGER loni zaznamenal čtyřnásobný nárůst...
30.04.2024 Tesla po špatných výsledcích roste, Meta po...
Okénko investora
Miroslav Novák, AKCENTA
Michal Brothánek, AVANT IS
Petr Lajsek, Purple Trading
Mgr. Timur Barotov, BHS
Olívia Lacenová, Wonderinterest Trading Ltd.
Ali Daylami, BITmarkets
Jiří Cimpel, Cimpel & Partneři
Jakub Petruška, Zlaťáky.cz