(Kurzy.cz)
Program OH Sydney 2000 na 18.09.00
XXVII. letních olympijských her v Sydney
(15. září - 1. října 2000)
Zprávy jsou připraveny ve spolupráci se serverem
Aktuální zprávy Zajímavosti Sporty Sportoviště Český tým
(Časové údaje jsou uvedeny ve středoevropském čase SELČ.
V závorce jsou údaje pro místní australské časové pásmo)
| ||||
čas | sport | akce | místo | |
23:30 (08:30) |
Veslování | ženy dvojskif LV rozjížďky, muži dvojskif LV rozjížďky, muži čtyřka bez kormidelníka LV rozjížďky, ženy párová čtyřka s kormidelníkem rozjížďky, muži párová čtyřka s kormidelníkem rozjížďky, ženy osma rozjížďky, muži osma rozjížďky |
Regatta Centre | |
00:00 (09:00) |
Badminton | ženy čtyřhra - vyřazovací zápasy, muži čtyřhra - vyřazovací zápasy |
Pavilion 3 | |
00:00 (09:00) |
Lukostřelba | muži jednotlivci - kvalifikace |
Archery Park | |
00:00 (09:00) |
Plážový volejbal | ženy - kvalifikace |
Beach Volleyball Centre | |
00:00 (09:00) |
Střelba | muži 10m vzduchová puška kvalifikace, FINÁLE, ženy Trap kvalifikace, FINÁLE |
Shooting Centre | |
00:30 (09:30) |
Basketbal | ženy (Senegal - Kanada) |
The Dome | |
00:30 (09:30) |
Házená | muži (Jižní Korea - Německo) |
Pavilion 2 | |
00:30 (09:30) |
Jachting | muži (Mistral), ženy (Mistral), smíšené posádky (49er), smíšené posádky (Tornado) - rozplavby |
Matilda III, Ocean Spirit III, That's Life, Bass and Flinders, Sydney Showboat I - III, Aussie Magic | |
00:30 (09:30) |
Jezdectví | soutěž všestrannosti - millitary - družstva |
Equestrian Centre | |
00:30 (09:30) |
Šerm | muži kord - družstva - vyřazovací boje, čtvrtfinále |
Exhibition Centre Hall 5 | |
01:00 (10:00) |
Cyklistika | dráhová: muži sprint kvalifikace, ženy sprint kvalifikace, muži stíhací závod družstev kvalifikace |
Velodrome | |
01:00 (10:00) |
Plavání | ženy 200m vz, muži 200m motýlek, ženy 200m polohový závod |
Aquatic Centre | |
01:00 (10:00) |
Stolní tenis | muži dvouhra - vyřazovací zápasy |
State Sports Centre | |
01:00 (10:00) |
Volejbal | ženy - kvalifikace |
Pavilion 4 | |
01:30 (10:30) |
Pozemní hokej | muži (Nizozemí - Malajsie) |
State Hockey Centre | |
01:30 (10:30) |
Softbal | ženy (Čína - Japonsko) |
Softball Centre | |
02:30 (11:30) |
Baseball | muži (Kuba - Itálie) |
Baseball Centre | |
02:30 (11:30) |
Basketbal | ženy (Rusko - Polsko) |
The Dome | |
02:30 (11:30) |
Házená | muži (Tunis - Francie) |
Pavilion 2 | |
03:30 (12:30) |
Baseball | muži (Jižní Korea - Austrálie) |
Baseball Stadium | |
03:30 (12:30) |
Softbal | ženy (Kuba - USA) |
Softball Centre | |
03:30 (12:30) |
Volejbal | ženy - kvalifikace |
Entertainment Centre | |
04:00 (13:00) |
Box | muži do 75kg 1. kolo, muži do 57kg 1. kolo |
Exhibition Centre Hall 3 | |
04:00 (13:00) |
Vodní pólo | ženy (Nizozemí - Austrálie) |
Ryde Aquatic Centre | |
04:30 (13:30) |
Kanoistika | slalom na divoké vodě: muži C1 FINÁLE, ženy K1 FINÁLE |
Whitewater Stadium | |
04:30 (13:30) |
Pozemní hokej | muži (Velká Británie - Pákistán) |
State Hockey Centre | |
05:00 (14:00) |
Badminton | muži dvouhra - vyřazovací zápasy, ženy dvouhra - vyřazovací zápasy |
Pavilion 3 | |
05:00 (14:00) |
Lukostřelba | muži jednotlivci - kvalifikace |
Archery Park | |
05:00 (14:00) |
Plážový volejbal | ženy - kvalifikace |
Beach Volleyball Centre | |
05:30 (14:30) |
Basketbal | ženy (Nový Zéland - Jižní Korea) |
The Dome | |
05:30 (14:30) |
Házená | muži (Austrálie - Španělsko) |
Pavilion 2 | |
05:30 (14:30) |
Házená | muži (Egypt - Jugoslávie) |
Pavilion 2 | |
05:30 (14:30) |
Vzpírání | ženy do 53kg Skupina A |
Convention/Exhibition Ctr | |
06:00 (15:00) |
Judo | muži do 73kg, ženy do 57kg - vyřazovací kola |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
06:00 (15:00) |
Stolní tenis | muži dvouhra - vyřazovací zápasy, ženy dvouhra - vyřazovací zápasy |
State Sports Centre | |
06:30 (15:30) |
Pozemní hokej | muži (Německo - Kanada) |
State Hockey Centre | |
07:30 (16:30) |
Basketbal | ženy (USA - Kuba) |
The Dome | |
08:30 (17:30) |
Softbal | ženy (Austrálie - Itálie) |
Softball Centre | |
08:30 (17:30) |
Softbal | ženy (Kanada - Nový Zéland) |
Softball Centre | |
08:30 (17:30) |
Šerm | muži kord - družstva - semifinále, o 3. Místo, FINÁLE |
Exhibition Centre Hall 4 | |
09:00 (18:00) |
Cyklistika | dráhová: muži sprint, ženy sprint, ženy stíhací závod, muži stíhací závod družstev |
Velodrome | |
09:00 (18:00) |
Vodní pólo | ženy (Rusko - USA) |
Ryde Aquatic Centre | |
09:30 (18:30) |
Baseball | muži (USA - Jihoafrická republika) |
Baseball Centre | |
09:30 (18:30) |
Pozemní hokej | ženy (Velká Británie - Argentina) |
State Hockey Centre | |
09:30 (18:30) |
Volejbal | ženy - kvalifikace |
Entertainment Centre | |
09:30 (18:30) |
Vzpírání | ženy do 58 kg Skupina A |
Convention/Exhibition Ctr | |
10:00 (19:00) |
Plavání | ženy 100m znak FINÁLE, muži 200m vz FINÁLE, ženy 200m vz semifinále, muži 100m znak FINÁLE, ženy 200m polohový závod semifinále, muži 200m motýlek semifinále, ženy 100m prsa FINÁLE |
Aquatic Centre | |
10:00 (19:00) |
Vodní pólo | ženy (Kanada - Kazachstán) |
Ryde Aquatic Centre | |
10:30 (19:30) |
Badminton | muži dvouhra - vyřazovací zápasy, ženy dvouhra - vyřazovací zápasy, smíšené páry - čtvrtfinále |
Pavilion 3 | |
10:30 (19:30) |
Baseball | muži (Japonsko - Nizozemí) |
Baseball Stadium | |
10:30 (19:30) |
Basketbal | ženy (Slovensko - Francie) |
The Dome | |
10:30 (19:30) |
Box | muži do 57kg 1. kolo, muži do 75kg 1. kolo |
Exhibition Centre Hall 3 | |
10:30 (19:30) |
Házená | muži (Kuba - Rusko) |
Pavilion 2 | |
10:30 (19:30) |
Sportovní gymnastika | muži družstva - FINÁLE |
Sydney SuperDome | |
11:00 (20:00) |
Stolní tenis | muži čtyřhra - vyřazovací zápasy, ženy čtyřhra - vyřazovací zápasy |
State Sports Centre | |
11:30 (20:30) |
Judo | ženy do 57kg vyřazovací kola, zápas o bronz, FINÁLE - muži do 73kg vyřazovací zápasy, zápas o bronz, FINÁLE |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
11:30 (20:30) |
Pozemní hokej | ženy (Čína - Nový Zéland) |
State Hockey Centre | |
12:30 (21:30) |
Basketbal | ženy (Austrálie - Brazílie) |
The Dome | |
12:30 (21:30) |
Házená | muži (Slovinsko - Švédsko) |
Pavilion 2 |
Poslední zprávy z rubriky Sydney 2000:
Přečtěte si také:
Prezentace
28.03.2024 5 kroků pro pravidelnou údržbu vaší motorové pily
27.03.2024 I elektrická koloběžka musí mít povinné ručení
Okénko investora
Olívia Lacenová, Wonderinterest Trading Ltd.
Revoluce v umělé inteligenci: Nový superčip společnosti Nvidia může změnit svět
Jiří Cimpel, Cimpel & Partneři
Kdy a komu se vyplatí využít DIP (dlouhodobý investiční produkt)
Mgr. Timur Barotov, BHS
Michal Brothánek, AVANT IS
SPILBERK investiční fond SICAV, a.s. se mění k lepšímu aneb Co přinesla Valná hromada
Miroslav Novák, AKCENTA CZ
ČNB pokračuje ve snižování sazeb, proinflačním rizikem slabší koruna
Ali Daylami, BITmarkets
Bitcoin stanovil nové historické maximum – Je už na nákup pozdě?
Petr Lajsek, Purple Trading
Slabá koruna prodraží dovolenou. Kolik si kde letos připlatíme?
Jakub Petruška, Zlaťáky.cz