Program ZOH 2002 - 14.02.2002 + výsledky
den |
čas |
disciplína |
popis |
SEČ |
14.2. |
8:30 |
Severská kombinace - muži |
sdr. K90 - druž. |
14.2. |
16:30 |
14.2. |
9:00 |
Curling - ženy |
curling žen, 5. kolo |
14.2. |
17:00 |
14.2. |
9:15 |
Běh na lyžích - muži |
10 km klas./komb. |
14.2. |
17:15 |
14.2. |
10:00 |
Alpské lyžování - ženy |
kombinace, FINÁLE |
14.2. |
18:00 |
14.2. |
10:00 |
Snowboard - muži |
paralelní obří slalom, kvalifikace |
14.2. |
18:00 |
14.2. |
10:00 |
Snowboard - ženy |
paralelní obří slalom, kvalifikace |
14.2. |
18:00 |
14.2. |
11:00 |
Hokej - ženy |
Finsko - Německo, turnaj žen |
14.2. |
19:00 |
14.2. |
12:00 |
Běh na lyžích - muži |
10 km vol./komb., FINÁLE |
14.2. |
20:00 |
14.2. |
14:00 |
Curling - muži |
curling mužů, 6. kolo |
14.2. |
22:00 |
14.2. |
15:00 |
Hokej - muži |
A3 - B3, kval. turnaj |
14.2. |
23:00 |
14.2. |
16:00 |
Hokej - ženy |
Čína - USA, turnaj žen |
15.2. |
0:00 |
14.2. |
17:00 |
Rychlobruslení - ženy |
500 m, FINÁLE |
15.2. |
1:00 |
14.2. |
17:45 |
Krasobruslení - muži |
kraso muži, FINÁLE |
15.2. |
1:45 |
14.2. |
19:00 |
Curling - ženy |
curling žen, 6. kolo |
15.2. |
1:00 |
14.2. |
20:00 |
Hokej - muži |
A2 - B2, kval. turnaj |
15.2. |
4:00 |
14.2. |
21:00 |
Hokej - muži |
A4 - B4, kval. turnaj |
15.2. |
5:00 |
Program ČT 2 - 14.02 |
14.00 Olympijské studio 14.05 Studio Salt Lake City 2002 - z dějiště her Lyžování - skoky K-120 16.10 Čeští olympionici - portréty českých sportovců, kteří se následující den pustí do bojů v Salt Lake City 16.20 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 16.35 Turnaj nejlepších - zákulisí olympijského hokejového turnaje, na kterém se podruhé v historii scházejí nejlepší hráči planety 16.50 Obhajoba 2002 - portréty hráčů a trenérů českého hokejového týmu, který obhajuje vítězství z Nagana 16.55 Program studia ZOH 2002 17.00 Lyžování - běh M pro kombinaci na 10 km klasicky (přímý přenos) 18.30 Lyžování - sjezd pro kombinaci Ž (přímý přenos) 19.05 Lyžování - severská kombinace, družstva - skoky K-120 (přímý přenos) 19.35 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 19.45 Lyžování - severská kombinace, stíhací závod na 10 km (přímý přenos) 20.50 Lyžování - slalom pro kombinaci Ž 1. kolo (přímý přenos) 21.40 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 21.50 Osobnosti her 2002 - vizitky favoritů her 21.55 Program studia ZOH 2002 22.00 Curling M - Dánsko - Německo, Finsko - Francie (přímý přenos) 22.50 Lyžování - slalom Ž pro kombinaci, 2. kolo (přímý přenos) 23.30 Curling M - Dánsko - Německo, Finsko - Francie (přímý přenos) 00.50 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 00.55 Rychlobruslení - 500 Ž (přímý přenos) 02.30 Krasobruslení - volné jízdy mužů (přímý přenos)
| |
|