Trump: Apple bude platit 25% cla na iPhony vyrobené mimo USA
Společnost během své zprávy o výsledcích z 1. května uvedla, že v současném čtvrtletí očekává dodatečné náklady na cla ve výši přibližně 900 milionů USD. Podle vedení jsou však jakékoliv odhady v tomto směru v současné době velmi obtížné a nejisté.
V oboru investic se pohybuje více než 25 let. Po několikaleté zkušenosti s obchodováním s cennými papíry se věnuje zpravodajství z domácích a zahraničních kapitálových trhů. Za důležité považuje především zkušenosti a sledování dlouhodobého ekonomického vývoje na českých i zahraničních kapitálových trzích.
Poslední zprávy z rubriky Akcie ve světě:
Přečtěte si také:
Příbuzné stránky
- Akcie - Akcie online. Pražská burza, Německo, USA. Investice do akcií
- Akcie USA - americké akcie
- Jaký je dnes mezinárodní den?
- Stravenky a mzda 2020 - Jsou pro vás stravenky výhodnější než zvýšení mzdy?
- Výpočet důchodu - Jak vysoký budete mít důchod?
- Daňová přiznání - daňový kalendář 2021, kdy a co je potřeba udělat?
- Apple: Trumpova cla poškodí naši firmu. Trump: Jsem připraven na další
- Apple: Trumpova cla poškodí naši firmu. Trump: Jsem připraven na další
- Apple meziročně zdvojnásobil vývoz iPhonů vyrobených v Indii. Čínská produkce ji přesto dalece převyšuje
- Trump: USA a EU budou usilovat o nulová cla na průmyslové zboží
- Trump: USA a EU budou usilovat o nulová cla na průmyslové zboží
- USA chce uvalit cla na 1300 čínských výrobků, Čína reaguje 25% cly na dalších 106 amerických produktů
Prezentace
05.06.2026 Nezbláznili se v Xiaomi? Ke skvělému telefonu…
29.05.2026 Xiaomi se pláclo přes kapsu. K už tak…
29.05.2026 Jak proměnit dětský pokoj v kreativní laboratoř a
Okénko investora

Miroslav Novák, Citfin

Jakub Petruška, Zlaťáky.cz

Olívia Lacenová, Wonderinterest Trading Ltd.

Mgr. Timur Barotov, BHS

Petr Lajsek, Purple Trading

Jiří Cimpel, Cimpel & Partneři
