Michal Brothánek (AVANT IS)
Okénko investora  |  14.03.2024 14:00:00

Live and Work – Životní styl nové generace

V dnešní době, kdy se svět stále více soustředí na flexibilitu a pohodlí, přichází inovativní spojení pracovního a osobního života na jednom místě - Live and Work. Tento koncept představuje revoluci v tom, jak lidé vnímají svůj osobní život a pracovní prostředí.

V rámci konceptu Live and Work jsou vaše moderní high-tech kanceláře jen pár kroků od vašeho apartmánu v HONEST Říčany. Toto propojení přináší jednodušší život a více času pro vás, kombinuje efektivní pracovní prostor s pohodlným ubytováním a přináší zcela novou úroveň komfortu a produktivity A pokud si chcete dopřát krátkou přestávku nebo se setkat s kolegy mimo pracovní prostředí, můžete zavítat do kavárny The Miners Coffee přímo v budově.

Komunita v rámci Live and Work pak poskytuje prostředí plné inspirace a spolupráce pro podnikatele a profesionály, kteří ocení možnost sdílet nápady, projekty a společně růst. Bude jim k dispozici podcastové studio, meeting rooms a také event room pro společné události.

HONEST Říčany: Vychutnejte si zážitek z pronájmu bez starostí.

V HONEST Říčanech se můžete těšit na flexibilitu a bezstarostný životní styl. Zrušili jsme kauce a poplatky a vytvořili 360° životní styl s vynikajícím vybavením, high-tech pracovními prostory a komunitními akcemi. Plně vybavené apartmány, včetně kuchyňského koutu, nábytku, dekorací, ložního prádla a dalšího, ulehčují život nájemníkům, kteří se nemusí starat o žádné detaily. Stačí si přinést osobní věci a ubytovat se.

HONEST Workspaces jsou ideálním místem pro všechny, kteří hledají flexibilní pracovní prostor s veškerým komfortem. Díky konceptu Live and Work jsou naše moderní a plně vybavené kanceláře jen pár kroků od vašeho apartmánu Máte na výběr mezi privátní kanceláří, dedicated deskem nebo hot deskem. Dedicated desk poskytuje specializované pracovní místo, zatímco hot desk vám umožňuje vybrat si z mnoha různých pracovních míst.  

Pro Vaše schůzky a prezentace jsou k dispozici jednací a konferenční místnosti, včetně event roomu pro společenské události. Pro všechny inovátory, technologické nadšence a kohokoliv pracujícího na dálku jsou naše prostory ideální volbou. Navíc, komunita v rámci konceptu Live and Work je ideálním prostředím pro sdílení nápadů, spolupráci a vzájemnou inspiraci.

Mgr. Maxim Vihorev

CHIEF EXECUTIVE OFFICER, FOUNDER

Maxim vystudoval Karlovu Univerzitu, magisterský obor Právo a právní věda na Právnické fakultě a bakalářský obor na Podnikohospodářské fakultě VŠE. Od roku 2008 aktivně působí na českém realitním trhu, zejména v oblasti prodeje a správy nemovitostí. Od roku 2014 působí na rezidenčním developerském trhu. Mezi jeho klíčové kompetence patří strukturování nemovitostních obchodů a jejich financování. Celková hodnota dokončených a stávajících projektů přesahuje 900 mil. CZK.

 

Projekt HONEST Říčany se řadí do portfolia fondu Vihorev.Capital SICAV, a.s., specializujícího se na rezidenční a investiční nemovitosti. Dosahujeme nadstandardních výnosů díky kontrole celého investičního cyklu realizace projektů od akvizice, přes výstavbu až po následný provoz. Zároveň tím minimalizujeme tržní riziko pro držitele investičních akcií. Díky hluboké znalosti oboru vidíme investiční příležitosti i tam, kde ostatní vidí ztrátu času a finančních prostředků. V nemovitostech se zaměřujeme na rychle rostoucí a dlouhodobě atraktivní segment nájemního investičního bydlení. Hlavní důraz klademe na lokalitu a její výjimečnost z hlediska potenciálu růstu hodnoty nemovitosti v čase.

Informační povinnost:

Vihorev.Capital SICAV, a.s. je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o investičních společnostech a investičních fondech. Akcionářem fondu se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 tohoto zákona. AVANT investiční společnost, a.s.je správcem fondů kvalifikovaných investorů dle zákona. 240/2013 Sb. Správce upozorňuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. Investice do fondu je určena k dosažení výnosu při jejím střednědobém a dlouhodobém držení, a není proto vhodná ke krátkodobé spekulaci. Potenciální investoři by měli zejména zvážit specifická rizika, která mohou vyplývat z investičních cílů fondu, tak jak jsou uvedeny v jeho statutu. Investiční cíle se odráží v doporučeném investičním horizontu, jakož i v poplatcích a nákladech fondu.

Michal Brothánek

obchodní ředitel a člen představenstva AVANT IS

Michal se dlouhodobě pohybuje v manažerských a obchodních pozicích ve finančním sektoru. Řadu let působil v korporátním obchodě ČSOB. V rámci těchto rolí řídil v letech 2006-2009 vydávání dluhových cenných papírů na dealingu banky pro velké bankovní klienty. Jako výkonný ředitel vedl v letech 2010-2016 útvar Institucionálního bankovnictví poskytující služby finančním institucím (bankám, pojišťovnám, obchodníkům s cennými papíry, investičním společnostem, investičním fondům a fondům kvalifikovaných investorů), klientům custody a depozitáře investičních společností a fondů. Zde stál u počátku boomu fondů kvalifikovaných investorů. V letech 2016 až 2021 zodpovídal jako člen představenstva ČSOB Pojišťovny za řízení všech obchodních sítí a partnerů, podpory obchodu a navazujících útvarů.


AVANT IS

AVANT je česká investiční společnost založená v roce 2007. Jedná se o největšího správce fondů kvalifikovaných investorů v České republice s tržním podílem 30,4 % (k 30.9.2023 celkem 147 fondů a podfondů ve správě a administraci s celkovým objemem majetku 132,4 mld. Kč dle AKAT). AVANT je leader v inovativních řešeních fondových struktur a nejrychleji rostoucí investiční společnost v České republice. AVANT má zkušený tým odborníků s dlouholetou praxí v sektoru finančních institucí. Investiční společnost je regulována Českou národní bankou.

Více informací na https://www.avantfunds.cz/cs.

K článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Poslední zprávy z rubriky Okénko investora:

Pá 13:38  Nedostupnost bytů přesahující 100 procent. Jak je to možné? Radoslav Jusko (Ronda Invest)
St   9:31  Drahé levné akcie – Příběh dvou měst Mgr. Timur Barotov (BHS)
Út   9:53  Podíl nezaměstnaných osob (červen 2024) Miroslav Novák (AKCENTA CZ)
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688