Michal Heřmanský (AliaWeb)
MS v hokeji 2005  |  09.05.2005 17:05:49

USA - Ukrajina 1:1, Rusko - Kazachstán 3:1

USA - Ukrajina (Innsbruck)
První třetina přinesla hrstce diváků velmi nezáživný hokej. Američané hráli ve srovnání s včerejším zápasem proti Švédům max. na poloviční výkon. Střely na bránu - 8:1.
Ve druhé třetině se hra nezlepšila. Ukrajina proměnila v 31. minutě po hrubé chybě Američanů na modré čáře jeden ze svých několika breaků - skóroval Kasjančuk. Ani po obdržené brance se Američané nevyburcovali k lepšímu výkonu.
V úvodu závěrečné třetiny Američané zrychlili hru. Ve 43. minutě v přesilovce Hauer vyrovnal. Američané se pak vrátili k nevalné úrovně hry. V 59. minutě Simčuk úmyslně posunul bránu, následovalo trestné střílení, které ovšem Parise neproměnil. Simčuk pochytal 38. střel.

Rusko - Kazachstán (Vídeň)
Rusové (dnes s Ovečkinem) dostali reprezentanty Kazachstánu pod tlak, ale Vitalij Kolesnik zatím bezchybný. Střely na bránu - 18:3.
Rusové ve druhé třetině zužitkovali svůj tlak. Nejprve po přihrávce Markova skóroval Dacjuk ve 24. minutě. Další gól přidal z breaku Ovečkin ve 28. minutě. Skóre třetiny uzavřel ve 36. minutě Zinovjev. Kazachstán se však nevzdal a dále bojoval.
V 54. minutě měli Kazachstánci štěstí - vlastnímu gólu zabránila tyč jejich brány. V 58. minutě Dudajev snížil na 3:1. Poměr střel na bránu 48:19. Rusové jsou definitivně vítězi skupiny E.

K článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Poslední zprávy z rubriky MS v hokeji 2005:

15.05.2005  JSME MISTŘI SVĚTA !!! Michal Heřmanský (AliaWeb)
15.05.2005  Švédsko - Rusko, Rusové získali bronz Michal Heřmanský (AliaWeb)
14.05.2005  Česko - Švédsko, jdeme do finále !!! Michal Heřmanský (AliaWeb)
14.05.2005  Rusko - Kanada, 3:4 Michal Heřmanský (AliaWeb)
13.05.2005  Rusko - Finsko 4:3 po nájezdech, Švédsko - Švýcarsko 2:1 Michal Heřmanský (AliaWeb)

17.08.2019Bank of America zvyšují šanci na recesi na 1:3 z 1:5 Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
02.10.2015[macroUPDATE 1.1] USA (September 2015) TRIMBROKER (TRIMBROKER)